به وب سایت دانش پرتو نقش جهان خوش آمدید.

تماس با کارخانه

031-42693524-7

شنبه تا پنجشنبه

9:00am - 6:00pm

آدرس ایمیل

info@dpnjco.com

موفقیت کمپین تامین مالی جمعی طرح «لاندر مسی انتقال سرباره» مسابقه شکوفا در 340 دقیقه

  • صفحه اصلی
  • بلاگ
  • Films
  • موفقیت کمپین تامین مالی جمعی طرح «لاندر مسی انتقال سرباره» مسابقه شکوفا در 340 دقیقه
موفقیت کمپین تامین مالی جمعی طرح «لاندر مسی انتقال سرباره» مسابقه شکوفا در 340 دقیقه

موفقیت کمپین تامین مالی جمعی طرح «لاندر مسی انتقال سرباره» مسابقه شکوفا در 340 دقیقه

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، مسابقه شکوفا ابتکاری جدیدی از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی است که امکان سرمایه‌گذاری عمومی در سودآورترین طرح‌های دانش‌بنیان را برای عموم مردم از مسیر فرابورس با بهره مندی از روش تامین مالی جمعی (Crowdfunding) فراهم کرده است. در این روش اصل پول سرمایه‌گذاران توسط صندوق نوآوری و شکوفایی تضمین شده است.

مسابقه شکوفا با همکاری فرابورس ایران و سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران روزهای شنبه و دوشنبه ساعت 19 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در این مسابقه 78 شرکت دانش‌بنیان در 26 قسمت به رقابت با یکدیگر می‌پردازند و در نهایت 26 شرکت توسط داوران انتخاب خواهند شد تا از طریق سکوهای تامین مالی جمعی مردم بتوانند در طرح‌های این شرکت‌ها سرمایه‌گذاری کنند.

نخستین قسمت از مسابقه بزرگ تلویزیونی «شکوفا» با رقابت سه شرکت دانش‌بنیان «دانش پرتو نقش جهان» با طرح لاندر مسی، «بهسام کاران آراز» با طرح الو کام و «هزار دستان دلفین» با طرح بازی بزن بهادر، شنبه شب 9 دی ماه 1402 ساعت 19 از شبکه یک سیما پخش شد.

داوران نخستین قسمت مسابقه شکوفا دکتر سید محمدحسین سجادی نیری، مهندس مجید دهبیدی ‌پور، دکتر سیاوش‌ ملکی‌فر و دکتر میثم شفیعی بودند.

شرکت دانش‌بنیان «دانش پرتو نقش جهان» با طرح «لاندر مسی» با رأی داوران، از میان سه تیم شرکت کننده به عنوان تیم برگزیده انتخاب و این طرح جهت سرمایه‌گذاری عموم مردم روی سکوی تامین مالی جمعی هم‌آفرین (hamafarin.ir) قرار گرفت.

 

میزان سرمایه درخواستی شرکت «دانش پرتو نقش جهان» برای اجرای پروژه تولید لاندر مسی انتقال سرباره، 10 میلیارد تومان، مدت زمان سرمایه‌گذاری و اجرای پروژه 12 ماه و میزان سود پرداختی 40 درصد سالیانه (با واریز سود ماهانه) بود.

طرح «لاندر مسی» شرکت دانش‌بنیان به عنوان برنده قسمت اول مسابقه تلویزیونی شکوفا (shookoofa.ir) توسط 409 سرمایه‌گذار طی 5 ساعت و 40 دقیقه موفق به جذب سرمایه 10 میلیارد تومانی به روش تامین مالی جمعی شد.

پس از پخش مسابقه «شکوفا» از شبکه اول سیما، پویش تامین مالی جمعی این طرح به میزان 10 میلیارد تومان با مشارکت 409 سرمایه‌گذار در 5 ساعت و 40 دقیقه با موفقیت تکمیل شد.

شرکت دانش‌بنیان «دانش پرتو نقش جهان» مبلغ 10 میلیارد تومان سرمایه نیاز داشت که قرار است اصل این سرمایه را با 40 درصد سود (با واریز سود ماهانه) پس از یک سال (12 ماه) به مشارکت‌کنندگان پرداخت کند.

نظرها (0)

هنوز نظری ثبت نشده است .

ارسال نظر جدید

تماس باما

031-42693524-7

آدرس ایمیل

support@gmail.com

تماس باما

شما می توانید در ساعات 8 صبح الی 1 بعدازظهر و از ساعت 2 بعدازظهر الی 5 به وقت ایران با ما تماس بگیرید .